Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz 1993 yılında Bartın’da fren hortumları imalatı ile başlamış olup geçen yıllar içinde otomotiv ve hidrolik hortum başlıkları, rakorları imalatı ve bunların hortumlu montajları ile devam etmiştir. CNC torna tezgahlarıyla üretime hız verilmiş, kendi pazarlama ağımız dahilinde tüm Türkiye pazarına sıcak satış kanalı ile ürün sunulmuştur. 2004 yılından itibaren merkez adresimizi ve faaliyetlerimizi İstanbul İkitelli OSB’ne taşıyarak pazarlama imkânlarımızı genişlettik.

2018 yılı itibarı ile otomotiv sektöründe kullanılan yeni nesil yakıt sistemlerine ait birçok ürünün ithalatını yaparak pazarda aranan ve eksikliği fark edilen çoğu parçanın tedariğini gerçekleştirerek bir açığın kapanmasında öncü olduk.

2022 yılı sonlarında Amerika Birleşik Devletleri, New York eyaleti merkezli GLOBAL BRİDGE TRADE LLC  firmamızın kuruluşunu gerçekleştirerek Türkiye-Amerika arasında küresel alanda ticaret yapmanın temelini oluşturduk. İlk etapta binek oto grupları için gerekli fren hatlarında kullanılan boruların ucuna form vermekte kullanılan havşa makineleri ve bunlarla ilgili aksesuarların üretimini yapan, ayrıca otomotiv servis ekipmanları konusunda ABD’de çok iyi tanınan EASTWOOD COMPANY ile anlaşma yaparak ürünlerini Türkiye pazarına sunmanın kıvancını yaşıyoruz.

Önümüzdeki süreçte özellikle ABD’de gerçekleşecek olan otomotiv ve hidrolik ile ilgili fuarları takip ederek çoğu ürünü ve markayı Türkiye pazarına tanıtarak tüketicilerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Tüm bunlara ek olarak sektörümüz ile ilgili ülkemizde kurulu, dünya standartlarında üretim yapan birçok önemli firmanın distribütörlüğünü ABD’de yapmak ve ABD üzerinden Kanada ve Güney Amerika ülkelerine açılarak nihai hedeflerimize ulaşmak istiyoruz.

Sefer BAŞOĞLU

GLOBAL BRİDGE TRADE LLC  internet sitemize verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz > https://globalbridgetrade.com/

MİSYON

Türkiye ve uluslararası pazarlara SEBA REKOR tecrübesi ve çalışma prensiplerini yansıtmak, müşteri güvenini sağlayarak pazardan maksimum pay almak.

VİZYON

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak Global Pazarda sektörümüz ile ilgili ürünleri müşterilerimize ulaştırmak.

HEDEFLERİMİZ

Amerika’da New York merkezli şirketimiz olan Global Bridge Trade LLC firmamız aracılığı ile Türkiye’deki firmamız Seba Rekor ile hem Türkiye’den ABD’ye hem ABD’den Türkiyeye sektörümüz ile ilgili ürünleri müşterilerimize aracısız ulaştırmak.

sebarekor